H

AN yapısı inşaat sektöründe lider şirketlerden biridir. Trabzon, Türkiye’de 4 yıllık tecrübe Birçok uygarlık yeni hayata hayat verdi.

T

ürkay grubunu üye yapan El Çelik ve Türksel TÜRKAY, büyük ölçekli konut projeleri alanında çalışmalarını sürdüren HAN Yapı İnşaat adı altında toplanmaya başladı. TÜRKAY amacı ile HAN yapısı, kaliteli konut, büyük ölçekli iş merkezleri, alışveriş merkezleri ve sağlıklı yaşam merkezleri gibi projeler geliştirmeye odaklanmıştır.

T

URKAY HAN binası, hem bugün hem de doğal olarak gelecek nesillerde inşaat sektöründe güvenilirlik ve hizmet kalitesinin öncüsü olan çevre dostu yaşam alanları yaratma vizyonuyla, ilk aşamada premiumparktrabzo’da 2. etabı imzaladı.
Profesyonel yönetim yapısı, yüksek kalite standartları ve hiçbir zaman müşteri memnuniyeti ilkesini kabul etmemiş ve kısa sürede hayata geçirilen birçok başarılı projede, TÜRKAY HAN yapısı, inşaat sektöründeki büyük ölçekli projelere imza atmaya hazırlanmıştır.

T

ÜRKAY HAN olarak işimizi insanların mutluluğuna odaklanmak için yapılandırdık ve bu mutluluğun gelecek nesillere aktarılması için çalışıyoruz…